Friday, April 24, 2015

JCI Korvpalliturniiri võitis JCI Rapla

18.04 leidis Viljandimaal Heimtali Spordihoones aset suur JCI Estonia Korvpalliturniir, eesmärgiga selgitada välja parimate palluritega koda aastal 2015. Heimtalis olid kohal 6 võiskonda. Finaalkohtumises alistas JCI Rapla suure punktivahega JCI Viljandimaa. Pronksimängus võitis JCI Tartu/Toomemäe ühendvõistkond. Turniiril mängiti sel aastal välja kõik kohad ja lõppjärjestus oli järgnev:
  1. JCI Rapla
  2. JCI Viljandimaa
  3. JCI Tartu/Toomemäe
  4. JCI e-koda
  5. JCI Tallinn
  6. JCI Rakvere & Sõbrad
Parimaks meesmängijaks valiti Radek Küttis JCI Raplast ja parim naispallur oli Reili Naarits e-kojast. Lõunapausil toimunud vabaviske võistlusel võttis 9 viskega 10nest võidu JCI Tallinna võistkonna liige Meelis Leib. Kiireima korvpalluri tiitli sai Martin Raud JCI Viljandimaalt.

Lisaks palluritele kaasa elamisele oli pealtvaatajatel võimalik tutvuda Heimtali Hobusekasvandusega. Enne finaalmänge tervitasid korvapllureid ja fänne vinge tantsuprogrammiga mudilased ja noored Tanja tantsukoolist.
Peale turniiri kogunesid kõik sportlased ja fännid õhtusöögile Armeenia kööki Soso juures, kus toimus ka parimate auhindamine. Peale õhtusööki liiguti edasi Viljandi ööklubisse Q-club, kus esines Getter Jaani & Cool D.
Esimene kodade vaheline korvpalliturniir toimus juba 1993. aastal ja selle võitis Toompea koda. Turniiri ajaloo vältel on aga kõige rohkem võite noppinud Rapla koda (10 korda), kellele järgneb Tartu koda 4 turniirivõiduga. Tallinna kojal ja ka Viljandimaa kojal on õnnestunud karikas koju tuua kolmel korral. Läbi aastate on traditsiooniks see, et võitja koda korraldab tuleva aasta turniiri.

Täname 2015 turniiri toetajaid: A. Le Coq, Heimtali Põhikool, HOPE spordiklubi, MyFitness spordiklubi, ööklubi Q-club, Viljandi teater Ugala, Viljandi Järvejooks, Viljandi Rattaklubi, Armeenia köök Soso juures, Heimtali Hobusekasvandus.

Turniiri järelkaja ja pildidlingid leiate SIIT.

Õnnesoovid JCI Raplale ja kohtume Raplas juba aasta pärast!