Thursday, May 31, 2012

Pühapäeval 20.mail toimus Top Tennisekeskus Pirital järjekordne segapaaris tenniseturniir JCI Open 2012!

Kokku osales turniiril 12 mängijat ehk 6 paari. Osalejaid oli väga erineval tasemel, kes juba ca 30 aastat pallinud ja kes alles 3-ndat korda väljakul. Päeva alustati peakorraldaja Kalmer Piiskopi soojendusharjutuste ja tenniseaeroobikaga.

Paarid moodustati põhimõttel tugevam+nõrgem. Mängusüsteem oli stopptennis, mis tähendab, et kui mingil väljakul kohtumine lõpeb, siis hüüti "Stopp!" ja siis kõikidel teistel väljakutel lõpetatakse samuti mäng. Üles märgitakse võit, kaotus või viik ja lõppseis ja pooleliolevat geimi ei arvestata. Antud süsteem võimaldas turniiril ilusti ajakavas püsida ning esmalt mängisid kõik paarid kõikidega läbi, misjärel esimesed 2 said mängupausi ning tabeli 3-6 koht mängisid oma vahel veerandfinaalid. Poolfinaalides liitusid 2 paremat ning finaal toimus JCI Toompea ja JCI Tallinna esindajate vahel.

Lõplik järjestus:
1) "Forever Jung" Rain Jung / Raili Naris (JCI Toompea)
2) Martin Raud / Sanna Lutsoja (JCI Tallinn)
3) Hanno Varblane / Priit Liiv (JCI Tallinn)
4) Kalmer Piiskop / Kadri Purje
5) Katrin Seemen / Marko Seemen
6) Henry Arnhold / Andres Eesik

Parim meesmängija: Rain Jung (JCI Toompea)
Parim naismängija: Sanna Lutsoja (JCI Tallinn huviline)
Parim emotsioon: suurepärane ilm ja kõik osavõtjad :)

Turniiri järel ootas kõiki kuum saun ja õhtu lõppedes koguneti Kalevi Jahtklubisse auhinnatseremooniale ja kergele õhtusöögile!

Täname kõiki osalejaid ja toetajaid ja kohtumiseni järgmisel turniiril!